KURUMSAL
 Hakkımızda
Türkiye'de Turizm Taşımacılığında bir ilk...

Özel bir ihtisas gerektirdiğine inandığımız Turizm taşımacılığında "gülen yüzler" görebilmek aldığınız hizmetin kalitesi ile doğru orantılıdır. İşte Turizm taşımacılığının ciddi bir iş olduğuna inanan OTOBUSBANKASİ.COM, sizlere; VIP taşımacılıktan turizme, festival etkinliklerinden öğrenci ve personel taşımacılığına, düğün organizasyonlarından spor aktivitelerine uzanan geniş bir yelpazede ve tüm Türkiye çapında hizmet kalitesi yüksek olan bireysel ve kurumsal araç sahiplerine tek bir adresten, hızlı ve kolayca ulaşabilmeniz için ve seçimlerinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlayan her türlü ayrıntının yer aldığı Türkiye'nin ilk Online Otobüs Midibüs ve Minibüs kiralama platformudur.

‘Kaliteli’ hizmet alabileceğiniz bu online ortamda, yüzlerce adres ve telefonla vakit kaybetmenize gerek kalmadan ihtiyacınıza en uygun teklifleri en hızlı geri bildirimle alabilir, aldığınız teklifleri birbirleriyle karşılaştırabilir, kiralamak istediğiniz araçların özelliklerini yakından tanıyabilir ve toplu seyahat planlarınızı portalımız üzerinden özgürce yapabilirsiniz.

Kısacası OTOBUSBANKASİ.COM ulaşım operasyonlarınızın zamanında ve en iyi şekilde yapılmasını sağlayan online çözüm ortağınızdır.

 Biz Kimiz?

1993 yılında her türlü ulaşım hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuş bir taşımacılık firmasıyız. Sizleri, Türkiye genelinde ve yurtdışında, ulaşım planlarınızı sizin adınıza organize edecek, transfer ve turlarınızı düzenleyecek uzman kişi ve kurumlarla bir araya getirme düşüncesiyle yola çıktık ve otobusbankasi.com ‘u hayata geçirdik.

% 100 müşteri memnuniyeti odaklı felsefeye sahip olan bu öncü platformun kurucuları; 22 yıllık taşımacılık deneyimiyle, sizin ya da misafirlerinizin otel-havaalanı, otel transferlerinin, yerli ve yabancı tüm şirketlerin bayi toplantıları ulaşımlarının, okul gezilerinin, yurtiçi ve yurtdışı tur operatörlerinin ulaşım operasyonlarının, zamanında ve en iyi şekilde yapılabilmesi adına, iki tarafı da bir araya getiren bir çözüm platformu olmayı hedeflemektedir.

İş ortağımız olan profesyonel seyahat firmalarının kurumsallaşmasına destek vermeyi kendine misyon edinen otobusbankası.com, müşteri deneyimi ve geribildirimi ile hem tedarikçilerimizin belli bir standardın üstünde çalışmalarını hem de Türkiye'de seyahat sektörünün gelişimine katkı sağlamayı kendine görev edinmiştir.

otobusbankasi-going-green

Daha kaliteli bir dünya ve yaşam için yeşile ve çevreye saygı duyuyoruz. Doğa dostu Otobusbankasi.com olarak,web sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz alışveriş sürecinde ve ofisimizdeki işlerde kağıt israfının önüne geçiyor, sistemimize kayıtlı olan otobüslerin doğa dostu olmalarına önem veriyoruz.

Otobusbankasi.com bir MEGATRANS Turizm markasıdır.
 İletişim
Barbaros Mah. Mor Menekşe Sok
DeluxiaSuites, No. 3, A Blok, D: 186
Ataşehir, İstanbul – TURKEY
Telefon/Fax:
+90 850 622 49 50
Gsm:
+90 530 112 30 30

Otobusbankasi.com

Barbaros Mah. Mor Menekşe Sok.
DeluxiaSuites, No. 3, A Blok, D: 186
Ataşehir, İstanbul – TURKEY
Tel: (+90) 850 622 49 50 E-posta: destek@otobusbankasi.com
Copyright 2015, All Rights Reserved By OTOBUSBANKASİ.COM